fbpx
Masz pytanie? Zadzwoń 24h! +48 795 790 719 kancelaria@mentorgroup.pl

Oferty pracy

SPECJALISTA DS. MERYTORYCZNEJ LIKWIDACJI SZKÓD

Miejsce pracy:

  • Rzeszów

Zakres zadań:

  • Obsługa klientów w procesie merytorycznej likwidacji szkód
  • Wyliczanie wysokości odszkodowań
  • Sporządzanie i analiza dokumentacji szkodowej
  • Stosowanie przepisów prawnych i orzecznictwa sądowego z zakresu ubezpieczeń i odszkodowań

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie likwidacji szkód
  • Wysoka kultura osobista
  • Rzetelność, odpowiedzialność i uczciwość

SPECJALISTA DS. ODSZKODOWAŃ

  • podkarpackie
  • lubelskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

  • Spotkania z umówionymi osobami poszkodowanymi, którym Firma będzie udzielała pomocy w kwestii roszczeń odszkodowawczych
  • Wyszukiwanie osób poszkodowanych, którym Firma może zaoferować pomoc
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy przed klientami
  • Sporządzanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia sprawy odszkodowawczej
  • Podpisywanie z poszkodowanymi umowy o dochodzenie roszczeń

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum średniego wykształcenia
  • Bardzo mile widziane osoby z doświadczeniem w odszkodowaniach lub branży ubezpieczeniowej
  • Wysokiej kultury osobistej i empatii
  • Dużej komunikatywności
  • Dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu
  • Przedsiębiorczości i nastawienia na rezultaty

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość korzystania ze wsparcia specjalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szanse na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w pracy z klientami, rozwijanie umiejętności handlowych, zdobycie wiedzy z zakresu prawa i odszkodowań
  • Niezbędne narzędzia pracy (po okresie próbnym): samochód, telefon, laptop
  • Szkolenia